projektpraca.eu

Piekarz

Randstad Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 października 2019
  • Ważna do: 03 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy osób z doświadczeniem w branży na stanowisko: piekarz

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowania
  • inne elementy uposażenia: kupony na święta, darmowe posiłki, imprezy integracyjne
  • pracę w miłym i doświadczonym zespole

zadania

  • przygotowanie ciasta według receptury
  • przygotowanie kęsów ciasta
  • obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
  • obsługa pieca
  • załadunek i rozładunek pieca
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnym wypiekaniu pieczywa
  • umiejętności obsługi maszyn i urządzeń piekarniczych
  • umiejętności dobrej organizacji pracy
  • znajomości zasad higieny i stosowania ich w praktyce
  • książeczka SANEPID
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

    Wyślij SMS o treści: PRACA PIEKARZ na numer: 693 729 141, a oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47