projektpraca.eu

Pedagog

Stowarzyszenie SIEMACHA
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które od 25 lat działa w obszarze wychowania, prowadząc specjalistyczne placówki wsparcia dziennego, całodobowe, terapeutyczne...

Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym i społecznym oraz rozwijanie potencjału młodych ludzi. Środowisko SIEMACHY to nie tylko miejsce pracy, ale również miejsce osobistego rozwoju i spełnienia, dzięki skutecznej pomocy niesionej innym.

Jeśli zatem jesteś gotów, aby pracować z zaangażowaniem, zespołowo i twórczo, zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu.

Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, rozwijanie i pogłębianie swoich pasji i zainteresowań, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych, możliwość udziału w nietuzinkowych projektach.

 Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się co to znaczy pracować z pasją i misją.

Praca w godzinach popołudniowych 12.00-20.00

 Miejsce pracy - SIEMACHA Spot Kielce mieszcząca się obok Galerii Handlowej Korona.

 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

 Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym podaniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000)."

Wymagania

Poszukujemy pedagoga. Wymagany tytuł zawodowy magistra na kierunku pedagogika albo pedagogika specjalna

Dodatkowym atutem będą:

- kursy, szkolenia

- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

- ciekawa pasja

- umiejętności z zakresu różnych dyscyplin sportowych/tanecznych itp.

- mile widziane udział w wolontariatach, akcjach społecznych itp.