projektpraca.eu

Pan sprzątający z prawem jazdy kat. B

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 26 lipca 2021
  • Ważna do: 15 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Obecnie zapraszamy do współpracy kandydatów, którzy dołączą do mobilnej ekipy pracowników sprzątających na terenie woj. świętokrzyskiego.

Zadania/Czynności:

  • Prace porządkowo- czystościowe wewnątrz i wokół obiektu
  • Obsługa maszyn czyszcząco- myjących
  • Konserwacja obsługiwanego sprzętu
  • Mile widziana znajomość urządzeń, technik oraz metod realizacji usług porządkowo-czystościowych

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy i płacy
  • Wdrożenie i przeszkolenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej i korzystania z dofinansowań do np.: leków, turnusów rehabilitacyjnych

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504 lub 510014930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Sumienność i odpowiedzialność