projektpraca.eu

Osoba do telefonicznej sprzedaży produktów i usług

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 listopada 2018
  • Ważna do: 09 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Terminowa wypłata, stałe godziny, wolne weekendy - kliknij i sprawdź! Aktywnie zajmujemy się telefoniczną sprzedażą produktów i usług a także realizacją projektów ankietowych oraz akcji informacyjnych. Jeśli zależy Ci na rozwoju kompetencji negocjacyjnych, sprzedażowych i pracy w swobodnej atmosferze - poznaj naszą propozycję! Ponieważ nie wymagamy doświadczenia, zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby debiutujące na rynku pracy :) Co oferujemy? gwarantowaną podstawę z godzin, wysokie prowizje, profesjonalne szkolenia, świetną lokalizację realne możliwości awansu w strukturach firmy, stabilne godziny pracy: 9-17

Wymagania

Czego wymagamy? komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, podstaw obsługi komputera, pozytywnego nastawienia. Chcesz wiedzieć więcej? Podeślij CV - chętnie Cię bliżej poznamy!