projektpraca.eu

Osoba do sprzątania

ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura
  • Dodano: 21 czerwca 2022
  • Ważna do: 05 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Firma ROMER w Skarżysku-Kamiennej poszukuje osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie sprzątanie po pracach remontowych w nowo wybudowanym biurowcu.

Oferujemy:

- pracę od zaraz,

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

-stawkę godzinową ustalaną indywidualnie.

Wymagania

-chęć do pracy oraz zaangażowanie,

-gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz, że: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).