projektpraca.eu

Opiekunka seniorów w Niemczech ! praca od zaraz !

Promedica24
  • Dodano: 26 sierpnia 2019
  • Ważna do: 26 września 2019

Opis stanowiska pracy

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech ? kurs języka w Katowicach

Miejsce pracy: Niemcy

Nie znasz języka niemieckiego, ale chcesz pracować jako Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech?

Zgłoś się do Promedica24! Nauczymy Cię języka w jeden miesiąc! Po kursie zapewnimy oferty pracy w charakterze Opiekuna Seniorów w Niemczech.

Właśnie organizujemy kurs niemieckiego od podstaw bez kaucji w Kielcach

Ruszamy: 30.08. 2019

Wymagania

Aby wziąć udział w kursie i zyskać pracę Opiekuna Seniorów w Niemczech, wymagamy:

? chęci do wzięcia udziału w miesięcznym szkoleniu (kurs organizowany w naszym oddziale w Katowicach;

? doświadczenia w opiece (rodzinnego lub zawodowego);

? odpowiedzialności, empatii, cierpliwości

Podczas nauki języka zapewniamy:

? niezbędne materiały do nauki (nasz autorski podręcznik);

? opiekę doświadczonego lektora;

? zajęcia prowadzone w małych grupach;

? nastawienie na wymowę i słownictwo;

Po ukończonym kursie gwarantujemy:

? sprawdzone i indywidualne oferty pracy w charakterze Opiekuna Seniorów w Niemczech;

? atrakcyjne zarobki i legalną pracę;

? składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

? jedną czytelną umowę;

? dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

? kursy języka niemieckiego ? doszkalające;

? pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

? dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

? całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

? szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

? kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Zgłoś się już dziś i zapisz się na kurs! Ta praca jest dla Ciebie!

Zgłoś się do oddziału w Kielcach , Plac Niepodległości 1, II pietro ? tel. 797 169 099 -lub wyślij sms o treści PRACA

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/