projektpraca.eu

Opiekun w żłobku

Żłobek Nido
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 01 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do Zespołu Montessori Kielce. Ogłoszenie dotyczy opiekuna w żłobku.

Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań i nie chce pozostać w szablonach edukacji jakiej znamy z naszego dzieciństwa. Osoby, która zadaje pytania i stara się doskonalić w trudnej pracy opiekuna. Osoby, która chce nadal się uczyć i ciągle pracować nad sobą. Osoby, która chce być traktowana po partnersku przez pracodawcę i wie jaka odpowiedzialność się z tym wiąże.

Oferujemy umowę zlecenie od listopada 2021 z możliwością przejścia na umowę o pracę od lutego 2022, jeśli dana osoba sprawdzi się na stanowisku.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie wyślij do nas dwoje CV z dopiskiem w tytule OPIEKUN

Etapy rekrutacji:

  1. Przegląd CV - zapraszamy jedynie wybranych kandydatów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna
  3. Dzień próbny - zapraszamy jedynie wybranych kandydatów.
  4. Podpisanie umowy z osobą zdecydowaną na pracę z nami.

Wymagania

  • kwalifikacje zawodowe upoważniające do pracy w żłobku,
  • zapał do pracy z dziećmi,
  • cierpliwość i szacunek do pracy z dziećmi,chęć nauki i doskonalenia się w Metodzie Montessori, komunikacji bez przemocy oraz innych alternatywnych nurtach edukacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.