projektpraca.eu

Opiekun osoby starszej/asystent

ZKDŚZ i PZ "ZDROWIE"
  • Dodano: 22 czerwca 2022
  • Ważna do: 03 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni osoby na stanowisko opiekun osoby starszej/ asystent. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na terenie miasta Kielce. Istnieje również możliwość podjęcia pracy na umowę zlecenie. Do zadań pracownika zatrudnionego na wyżej wskazanym stanowisku należeć będzie między innymi: pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, podawanie leków, przygotowanie posiłków, robienie zakupów, umawianie wizyt lekarskich, realizacja recept itp.

Wymagania

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,

- dyspozycyjność, cierpliwość, sumienność i dobra organizacja pracy własnej,

- mile widziany kurs opiekuna osób starszych/ asystenta.

Firma jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY ? ART. 13 RODO*

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Kompleksowych Domowych Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia "ZDROWIE" Anna Rezner 25-713 Kielce ul. Karczówkowska 45, adres e-mail: sekretariat@zdrowiekielce.pl Administrator informuje, że:

  • 1) Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO w związku z art. 22 (1) Kodeksu pracy oraz Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO); Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO); jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO),
  • 2) dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji ? przez okres 9 miesięcy,
  • 3) odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych (m. in. zajmujące się obsługą informatyczną administratora),
  • 4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • 5) posiada Pani/Pan prawo do odwołania zgody w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody; odwołanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody, które nastąpiło przed jej odwołaniem; zgodę można odwołać w dowolnym czasie pisząc na ww. adres e-mail na ww. adres pocztowy,
  • 6) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • 7) podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym; podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.).

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez Zakład Kompleksowych Domowych Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia "ZDROWIE" Anna Rezner 25-713 Kielce ul. Karczówkowska 45 przez okres najbliższych 9 miesięcy.?

W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Kompleksowych Domowych Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia "ZDROWIE" Anna Rezner 25-713 Kielce ul. Karczówkowska 45 szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych?.