projektpraca.eu

Opiekun klienta - umowa o pracę

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 czerwca 2018
  • Ważna do: 16 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - dbanie o relacje z klientami z podległego regionu, - budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielnie pozyskiwanie nowych klientów, - realizacja planów sprzedaży - uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach - uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach branżowych

Wymagania

Wymagania - zaangażowanie z nastawieniem na realizację celów, - samodzielność w podejmowaniu inicjatyw i odpowiedzialność, - umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, - czynne prawo jazdy kategorii B, Gotowość do wyjazdów służbowych - mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt - znajomości obsługi komputera Windows, MS Office.   Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań, - narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań, m.in. komputer służbowy, telefon komórkowy, docelowo samochód służbowy