projektpraca.eu

Opieka nad dzieckiem + pomoc domowa

osoba prywatna
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Witam, Poszukuję godnej zaufania, pracowitej i energicznej osoby, która będzie opiekować się 2 dzieci w wieku 2,5 roku, 5 lat - chodzą do przedszkoła młodszy do złobka - przywoże ich koło 15 do domu, w czasie ich nieobecności w domu odpowiedzialnej za utrzymanie porządku w domu, Miejsce pracy - DALESZYCE Zakres obowiązków: - opieka nad dzieckiem - sprzątanie - pranie - praca zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, wieczory i weekendy do ustalenia na bieżąco

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w opiece nad dziećmi - wysoka kultura osobista - wysokie umiejętności organizacyjne i kojarzenia faktów - umiejętność aktywnego słuchania - pozytywne nastawienie Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - stałość i pewność zatrudnienia - miłą i przyjazną domową atmosferę Obiecuję miłą współpracę opartą na wzajemnym szacunku i rozmowie