projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

Centrum Kariery Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 czerwca 2021
  • Ważna do: 28 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Centrum Kariery Sp. z o.o., (KRAZ 20992), dla naszego Klienta, firmy z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego z Kielc,  obecnie poszukujemy:

Operatora wózka widłowego

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

- obsługa wózka widłowego,

 - załadunek i rozładunek towarów,

- przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami,

- utrzymanie porządku w magazynie.

Oferujemy:

- praca zmianowa, w okresie czerwiec-październik, po sezonie jedna zmiana,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania w pracę,

- pracę w stabilnej firmie, która istnieje na rynku od kilkunastu lat,

- pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV z dopiskiem w temacie ?Operator wózka widłowego Kielce?

e-mail: karina.kaniewska@centrumkariery.eu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,

- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

- doświadczenie w pracy w magazynie,

- znajomość dokumentacji magazynowej,

- punktualność, energia w działaniu.