projektpraca.eu

Operator wózka widłowego-pracownik magazynu

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 października 2020
  • Ważna do: 06 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Pracuj w VIVE Logistic Services.

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu- Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Kielce ul. Olszewskiego 6, Kielce ul. Malików 147

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru,
    kompletacja wysyłek,
  • Obsługa wymaganej dokumentacji magazynowej,
  • aktywne uczestnictwo w pracach magazynowych.

A dodatkowo cechuje Cię:

  • Odpowiedzialności i rzetelności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
    oraz chcesz pracować w systemie 3 zmianowym.

Dołącz do naszego zespołu.

Pracując w VIVE Logistic Services otrzymasz:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rynkowe,
  • Atrakcyjny system finansowo - motywacyjny,
  • Benefity: szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, karty sportowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe.

Zapoznaj się z naszą marką:

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Logistic Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Aplikuj jeśli masz:
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Reach Truck (wózek boczny),
  • Czynne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT,
  • Aktualną książeczkę sanepidowską (mile widziane)