projektpraca.eu

Operator węzła betoniarskiego i ładowarki

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 kwietnia 2021
  • Ważna do: 12 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Dyckerhoff Polska poszukuje osoby na stanowisko: Operator węzła betoniarskiego i ładowarki

Praca na terenie Starachowic, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39

Główne obowiązki:

  • Obsługa węzła betoniarskiego i ładowarki.
  • Zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).
  • System premiowy.
  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.
  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie ofert pracy mailem na niżej podane adres mailowy: aplikacja@dyckerhoff.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dyckerhoff Polska sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dyckerhoff  Polska Sp. z o.o. z siedzibą 26-052 Nowiny ul. Zakładowa 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Posiadanie uprawnień operatora węzła betoniarskiego.
  • Mile widziane posiadanie uprawnień operatora ładowarki (z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu).
  • Dobra znajomość obsługi komputera