projektpraca.eu

Operator tokarki manualnej

Enerko Energy Sp. z o. o.
  • Dodano: 09 maja 2022
  • Ważna do: 23 maja 2022

Opis stanowiska pracy

 ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży hydrotechnicznej. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa hydrotechnicznego i przemysłowego  mającego na celu efektywne wykorzystanie energii. Aktualnie poszerzamy nasz obszar działalności i wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny z zapleczem biurowym w Szczukowicach k. Kielc.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczukowice k. Kielc

Opis zadań:

  • Obsługa tokarki manualnej
  • Przygotowywanie maszyny do pracy;
  • Obróbka elementów i kontrola procesu obróbki;
  • Zapoznanie się z rysunkiem technicznym, szkicem, kartą technologiczną;
  • Przestrzeganie norm i procedur jakościowych;
  • Dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem;
  • Dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej; ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, firmowa drużyna sportowa, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży produkcyjno-montażowej;
  • Możliwość dalszego awansu i rozwoju;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze;

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie lub przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@enerko.pl, w temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ioze.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.