projektpraca.eu

Operator reachtruck- Belgia

Plus Kadra
  • Dodano: 29 czerwca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator reachtruck- Belgia. Warunkiem koniecznym są Uprawnienia na reachtruck, typ wózków: Jungheinrich. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie, stawka 12,56 (? brutto/h). Praca na 2 zmiany (5-13), nocna zmiana płatna więcej o 7,5% od stawki bazowej. Więcej informacji pod numerem 512 045 440 lub bezpośrednio w biurze pod adresem: Malików 146B/6, Kielce.

Wymagania

Warunkiem koniecznym są Uprawnienia na reachtruck, typ wózków: Jungheinrich.