projektpraca.eu

Operator przecinarki plazmowej

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp.z o.o.
  • Dodano: 05 sierpnia 2021
  • Ważna do: 19 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Obsługa przecinarki plazmowej Ajan 2X SHO260A-460A ze stołem roboczym 12m x 6m oraz przystawką do palenia rur 3d , włącznie z prostym programowaniem pod dany element, dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi, obsługa suwnicy w zakresie transportu większych elementów, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego przecinarki.

Wymagania

Praktyczne doświadczenie w zakresie obróbki plazmowej, praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi suwnicy (np.: wiedza dotyczącą przemieszczania ciężkich elementów), dobra organizacja pracy, elastyczne reagowanie na zmiany w zakresie planów produkcyjnych, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Gotowość do pracy zmianowej, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat.
- Szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań.

Lokalizacja: Dębska Wola k.Morawicy