projektpraca.eu

Operator / Programista CNC

Enerko Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 sierpnia 2020
  • Ważna do: 03 września 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Szczukowice k. Kielc

Zadania na stanowisku:

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC (typu OKUMA);
  • Przygotowanie programów przy użyciu systemu NX;
  • Produkcja i kontrola wykonywanych części wg dokumentacji;
  • Dbanie o prawidłowy i sprawny przebieg procesu obróbki;
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy na maszynach typu OKUMA ? mile widziane;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego;
  • Znajomość technik komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Udział w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.