projektpraca.eu

Operator produkcji - dopłaty do dojazdów do pracy

Trenkwalder
  • Dodano: 24 kwietnia 2019
  • Ważna do: 24 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji  - Mielec

Obowiązki:

- nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń,

- prace pomocnicze na produkcji,

- wykonywanie prac manualnych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

- perspektywę stałego zatrudnienia,

- możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji zawodowych,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- system premiowy,

- dopłaty do dojazdów do pracy,

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę w bezpiecznym i czystym środowisku,

- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com

Tel: 665 284 003

Wymagania

Wymagania:

- zdolności manualne,

- sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,

- komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

- nie wymagamy doświadczenia.