projektpraca.eu

Operator okleiniarki, piły panelowej

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy operatora maszyn stolarskich do pracy w Kielcach na 1,2 zmiany. Jeśli to praca właśnie dla Ciebie, wyślij sms OPERATOR KIELCE pod nr 693 729 141/ 697 501 818

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 1,2-zmianowym
  • pracę na terenie Kielc
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, okleiniarka)
  • praca przy produkcji materiałów meblarskich

Wymagania

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich
  • chęć do nauki i pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47