projektpraca.eu

Operator obrabiarek CNC

Formaster S.A.
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 13 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • obsługa, ustawianie i programowanie obrabiarek CNC-frezarki
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
  • Współpraca z działem narzędziowni (formy wtryskowe)
  • Produkcja elementów form wtryskowych

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Umiejętność obsługi maszyn CNC, programowanie w systemie CAM (NX)
  • Znajomość rysunku technicznego i programu Solid Works
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie na w/w stanowisku

Co oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22
  • Miejsce pracy Kielce

Aplikując na to stanowisko potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Formaster S.A. z siedzibą w Kielcach (25-818), ul. Fabryczna 24. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku dobrowolnej zgody – także w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody lub na podstawie umowy przysługuje Panu/Pani także prawo do przenoszenia danych. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można uzyskać pod adresem http://formaster.com/klauzula-informacyjna/

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV w zakresie wykraczającym poza art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Dobrowolnie-przyszłe rekrutacje

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zgadzam się na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji.