Operator maszyn introligatorskich/pomocnik operatora - możliwość przyuczenia

Drukarnia im. A. Półtawskiego w Kielcach
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 16 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Opis

Drukarnia im. A. Półtawskiego w Kielcach poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Operator maszyn introligatorskich - obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich introligatorskich,

  • Pomocnik operatora maszyn introligatorskich - nakładanie/odbieranie z maszyny, pakowanie, transport produktu do/z maszyny introligatorskiej, pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń pod nadzorem operatora,

  • Pomocnik operatora maszyn offsetowych (drukujących) -pomoc w ustawieniu maszyny pod nadzorem operatora, przygotowanie maszyny do zlecenia, prace pomocnicze przy maszynie

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program karnetów sportowych Benefit

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia min 1 rok (możliwość przyuczenia)
  • wykształcenia technicznego (mile widziane)