projektpraca.eu

Operator maszyn czyszczących (Końskie)

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel
  • Dodano: 19 listopada 2018
  • Ważna do: 19 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Operator maszyn czyszczących Miejsce pracy: Szpital w Końskich Do zakresu obowiązków należeć będzie utrzymanie czystości w pomieszczeniach poprzez maszynowe czyszczenie powierzchni płaskich

Wymagania

Wymagania: - umiejętność obsługi maszyn czyszczących , - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - szczepienia WZW typu b Oferujemy: - Umowa o pracę 2400,00 brutto + premie kwartalne - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 10-18. Osoby chętne podjąć pracę zapraszamy do kontaktu telefonicznego 510 015 971- od pn do pt w godz. 8-15 lub osobiście w biurze: Kielce, ul. Warszawska 31, ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.? Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).