projektpraca.eu

Operator maszyn CNC

CHEMAR Spółka Akcyjna
  • Dodano: 17 maja 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

- konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
- mile widziane wykształcenie zawodowe, kierunkowe;
- umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC oraz obrabiarek konwencjonalnych;
- obsługa obrabiarek do obróbki metali;
- ocena stanu narzędzi i korygowanie wymiarów;
- realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną;
- nadzór nad przebiegiem procesu;
- znajomość rysunku technicznego;
- odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Wymagania

- umiejętności w programowaniu i konstruowaniu przyrządów;
- niezbędne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn HP4, HP5 (oprogramowanie Sinumerik);
- mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej staliw i żeliw.

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie;
- możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego;
- pracę na pełny etat;
- płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym;
- stabilność zatrudnienia;