projektpraca.eu

Operator linii produkcyjnej

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 kwietnia 2020
  • Ważna do: 03 maja 2020

Opis stanowiska pracy

RECEVENT to agencja reklamy zewnętrznej z ponad 10-letnim stażem na rynku. Oferujemy innowacyjne, przyjazne ludziom i środowisku usługi. Poszukujemy nieszablonowych, ambitnych pracowników. Aktualnie prowadzimy rekrutację do działu drukarni.

Oferujemy:

  • Zestaw narzędzi odciążających prace fizyczne, jak elektryczne wózki do rozładunku, umożliwiające wykonane pracy zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn,
  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy,
  • Dogodne i elastyczne warunki pracy,
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać następujące kompetencje:

  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • doświadczenie w pracy na hali wielkopowierzchniowej (mile widziane),
  • uprawnienie UDT do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane),
  • znajomość obsługi komputera ? w szczególności programu Excel,
  • zdolności manualne i siły witalne :D
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • punktualność i dyspozycyjność.