projektpraca.eu

Operator linii produkcyjnej

EFFECT GLASS S.A.
  • Dodano: 15 lutego 2019
  • Ważna do: 15 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • praca na liniach do produkcji szyb zespolonych,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych maszynach;
  • przestrzeganie terminów, w celu zaspokojenia potrzeb klientów;
  • ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe;
  • jesteś dyspozycyjny;
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane);
  • masz doświadczenie zawodowe w pracy w zakładach produkcyjnych (mile widziane)

    Co oferujemy?

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wysokie zarobki,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowane pakiety sportowe;
  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników;
  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe;