Operator linii montażowej - bezpłatny dojazd Staszów-Połaniec-Mielec

Trenkwalder
  • Dodano: 05 grudnia 2019
  • Ważna do: 10 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie czynności montażowych zgodnie z instrukcją,

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

- przestrzeganie obowiązujących procedur działania.

Wymagania

- sprawność manualna,

- dyspozycyjność, zaangażowanie,

- uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane,

- nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie Husqvarna,

- atrakcyjne wynagrodzenie 15,50-16zł brutto/h + system premiowy, dodatkowe bonusy,

- darmowy dojazd pod zakład pracy na trasie Staszów-Połaniec-Mielec

- możliwość zdobycia uprawnień na suwnice IIS

- pracę w bezpiecznym środowisku, przyjazną atmosferę,

- przyjazd i powrót poza godzinami szczytu,

- pracę w systemie dwuzmianowym,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.