projektpraca.eu

Operator/ka linii produkcyjnej- bezpłatny dojazd!

Trenkwalder
  • Dodano: 04 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

- staranne wykonywanie czynności manualnych zgodnie z obowiązującą instrukcją, - właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań, - zapewnianie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego, - dbałość o stanowisko pracy, - przestrzeganie obowiązujących procedur.

Wymagania

Wymagania: - sprawność ruchowa i manualna, - dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - odpowiedzialność i zaangażowanie. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, - wynagrodzenie 14,04 ? 15,56 zł brutto/h, - atrakcyjne premie do wynagrodzenia w wysokości do 770 zł brutto, - perspektywę stałego zatrudnienia, - możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży, - pracę w systemie 3-zmianowym, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Posiadamy miejsca pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. BEZPŁATNY DOJAZD: Specjalna linia busa dla pracowników ze Staszowa, Osieka, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Dąbrowy Tarnowskiej, Szczucina, Dębicy, Starej Jastrząbki i Sędziszowa Małopolskiego pod zakład pracy w Mielcu.