projektpraca.eu

Operator cnc, Kielce

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach CNC? Nie chcesz pracować w weekendy? Aplikuj! Mamy dla Ciebie pracę w Kielcach!

Link do ogłoszenia na naszej stronie:

możesz też wysłać sms o treści operator cnc

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia od 4500 zł brutto
  • praca w systemie dwuzmianowym 6:30-14:30; 14:30-22:30
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • obsługa centrum obróbczych i maszyn skrawająco-tnących
  • przygotowanie narzędzi i maszyn do pracy
  • nadzór nad wykonywanym zleceniem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na maszynach skrawająco-tnących
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość co najmniej jednego systemu sterowania Fanuc/Sinumeric/Heidenhain
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
  • mile widziane programowanie maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47