projektpraca.eu

Odnawialne Źródła Energii- zarobki nawet 4tys zł

Call Center
  • Dodano: 25 listopada 2021
  • Ważna do: 09 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Bez trudu nawiązujesz kontakt z ludźmi, poprawnie się wysławiasz
  • Jesteś zaangażowany w zadania jakie podejmujesz
  • Pragniesz się rozwijać i nabywać nowe umiejętności
  • Masz ukończone 18 lat
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w call center

To koniecznie dołącz do nas!

 Poszukujemy osoby, która:

  • Z łatwością prowadzi rozmowy telefoniczne
  • Aktywnie pozyska nowych klientów
  • Kreatywnej, z dobrą dykcją (miły głos)
  • Zrealizuje wyznaczone cele
  • Dyspozycyjnej (praca w godz. 8-16 pon-pt)

Pracując z nami otrzymasz:

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • System jednozmianowy
  • Konkursy atrakcyjnymi nagrodami
  • Zdobycie nowych doświadczeń i poznanie nowych, ciekawych ludzi
  • Umowa zlecenie wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (stawka godzinowa + prowizja)

 A więc Kandydacie jesteś na dobrej drodze, aby dołączyć do zespołu pozytywnie zakręconych ludzi.

Czekamy właśnie na Ciebie :)