projektpraca.eu

Obsługa klientów usług telekomunikacyjnych

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 lutego 2019
  • Ważna do: 18 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba odpowiedzialna będzie za sprzedaż usług multimedialnych (telewizja, internet, telefon). Poszukujemy osoby kreatywnej, ambitnej i zaangażowanej, poszukującej pracy na stanowisku wymagającym, ale satysfakcjonującym zawodowo. Nie szukamy osoby "od wszystkiego".

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
- pozyskiwanie informacji o potrzebach rynkowych.

Co oferujemy:
- pracę w poważnej firmie świadczącej usługi telekomunikacyjne,
- umowę,
- dołączenie do profesjonalnego i zaangażowanego zespołu ludzi,
- wynagrodzenie relatywne do osiągniętych wyników,
- możliwość podnoszenia osobistych kompetencji zawodowych poprzez organizowane specjalistyczne szkolenia,
- możliwość wewnętrznego rozwoju zawodowego i zmiany stanowiska

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego,
- utrzymywania na wysokim poziomie wiedzy o sprzedawanych produktach i zasadach sprzedaży,
- osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych,
- kultury osobistej ,
- uczciwości zarówno w relacjach z klientami jak i wewnątrz firmy.