projektpraca.eu

Obsługa infolinii z językiem fińskim/szwedzkim/tureckim

Telbridge
  • Dodano: 13 maja 2020
  • Ważna do: 13 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center. Od 15 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 7 oddziałach w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy komunikatywnych osób

ze znajomością jednego z poniższych języków:

fińskiego/szwedzkiego/tureckiego

Miejsce pracy: Kielce

Przesyłając CV prosimy o informację, którym z powyższych języków się Państwo posługują.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę Klientów infolinii (połączenia przychodzące),
  • udzielanie informacji oraz wprowadzanie zgłoszeń do systemu,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie: od 25 zł/h + premie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 ? 17:00,
  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny

monika.matracka@telbridge.pl

661 610 862

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka fińskiego, szwedzkiego lub tureckiego,
  • podstawowej znajomości pakietu MS Office,
  • komunikatywności i zaangażowania.