projektpraca.eu

Obsługa i rozpatrywanie reklamacji

Telbridge
  • Dodano: 25 listopada 2020
  • Ważna do: 09 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję- Dołącz do nas!

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. obsługi i rozpatrywania reklamacji.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
- obsługę, analizowanie i weryfikowanie mailowych reklamacji klientów sieci komórkowej,
- wprowadzanie danych do systemu oraz przygotowywanie i wysyłkę dokumentów zgodnie z istniejącym wzorem.

Zapewniamy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
- stawkę 17 zł/h + system premiowy,
- umowę zlecenie ze składkami ZUS,
- karta MultiSport,
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
- wyjątkową atmosferę i pracę w młodym zespole,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kielce@telbridge.pl z dopiskiem "Obsługa reklamacji"

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. ul. Zagnańska 49, 25 - 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu."

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
- zaangażowanie i samodzielność,
- wysoka kultura osobista,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.