projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przedszkole Nasza Babcia
  • Dodano: 30 maja 2019
  • Ważna do: 30 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Nasza Babcia w Kielcach poszukuje zaangażowanego, otwartego, kreatywnego nauczyciela.

Oczekujemy:

  • udokumentowana znajomości języka francuskiego/niemieckiego
  • motywacji, kreatywności i chęci do pracy z dziećmi
  • wykształcenia pedagogicznego (nauczyciel po ukończonej pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej, filolog z przygotowaniem pedagogicznym, pedagogika zintegrowana itp.)

Oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu się w nowe stanowisko
  • miłą atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • pomoc metodyczną i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Prosimy o zgłoszenia: CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę i zajęcia próbne.

Wymagania

Oczekujemy:

udokumentowana znajomości języka francuskiego/niemieckiego

motywacji,kreatywności i chęci do pracy z dziećmi

wykształcenia pedagogicznego (nauczyciel po ukończonej pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej, filolog z przygotowaniem pedagogicznym, pedagogika zintegrowana itp.)