projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole "Słowicza ferajna" KTA O/Kielce
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w przedszkolu specjalnym na kieleckim Słowiku (ul. Krakowska 360) - wszystkie dzieci niepełnosprawne, z autyzmem lub autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy - 35h/tyg., na Kodeks Pracy.

Warunki zostaną omówione na spotkaniu wstępnym z Dyrektorem, aplikacje prosimy przesyłać mailowo: biuro@oretw.pl

Wymagania

wykształcenie kierunkowe + oligofrenopedagogika, studia z autyzmu, z uwagi na profil placówki, mile widziane uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolu