projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Przedszkole Zygzak
  • Dodano: 22 listopada 2019
  • Ważna do: 02 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Przedszkole Zygzak powstało w czerwcu 2017 roku. Zlokalizowane jest przy Kieleckim Parku Technologicznym w Kielcach. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne ? tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania, drukarka 3D czy dywan interaktywny. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych.

W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych
  • codzienna opieka nad dziećmi
  • aktywna współpraca z rodzicami
  • prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej

Oferujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC
  • udział w ciekawych projektach możliwości rozwoju

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ? kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna lub rozpoczęte studia kierunkowe
  • uprawnienia do prowadzenia zajęć z języka angielskiego
  • gotowość do realizacji innowacyjnych projektów edukacyjnych
  • pasja do pracy z dziećmi
  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność
  • doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv na adres: rekrutacja@mac.pl (temat: NP/PP/11/19)