projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z angielskim

Przedszkole Casa dei Bambini Centrum
  • Dodano: 22 czerwca 2021
  • Ważna do: 06 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do Zespołu Montessori Kielce. Ogłoszenie dotyczy nauczyciela przedszkolnego z umiejętnością płynnego posługiwania się językiem angielskim.

Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań i nie chce pozostać w szablonach edukacji jakiej znamy z naszego dzieciństwa. Osoby, która zadaje pytania i stara się doskonalić w trudnej pracy nauczyciela. Osoby, która chce nadal się uczyć i ciągle pracować nad sobą. Osoby, która chce być traktowana po partnersku przez pracodawcę i wie jaka odpowiedzialność się z tym wiąże.

Oferujemy umowę o pracę od września 2021.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie wyślij do nas dwoje CV z dopiskiem w tytule PRZEDSZKOLE ANGIELSKI.

Etapy rekrutacji:

  1. Przegląd CV - zapraszamy jedynie wybranych kandydatów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna

Tematy jakie poruszamy w czasie rozmowy:

dlaczego chcesz pracować w naszym zespolejak wprowadzać angielski w grupie mieszanej wiekowoliteratura anglojęzyczna w pracy nauczycielaplan rozwoju według Marii Montessoriedukacja alternatywna w Polscedlaczego chcesz pracować według pedagogiki montessoriańskiej

  1. Dzień próbny - zapraszamy jedynie wybranych kandydatów.
  2. Podpisanie umowy z osobą zdecydowaną na pracę z nami.

Wymagania

  • kwalifikacje zawodowe upoważniające do pracy w przedszkolu,
  • język angielski na poziomie B2,
  • umiejętność prowadzenie grupy pod kątem dwujęzyczności,
  • zapał do pracy z dziećmi,
  • cierpliwość i szacunek do pracy z dziećmi,
  • chęć nauki i doskonalenia się w Metodzie Montessori, komunikacji bez przemocy oraz innych alternatywnych nurtach edukacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.