projektpraca.eu

Nauczyciel wspomagający

Przedszkole Zygzak
  • Dodano: 21 sierpnia 2019
  • Ważna do: 02 września 2019

Opis stanowiska pracy

Przedszkole Zygzak powstało w czerwcu 2017 roku. Zlokalizowane jest przy Kieleckim Parku Technologicznym w Kielcach. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne ? tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania, drukarka 3D czy dywan interaktywny. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • współorganizowanie pracy wychowawczej i wsparcie codzienne funkcjonowania dziecka
  • wspomaganie rozwoju w oparciu o zalecenia z orzeczenia o niepełnosprawności
  • dostosowanie form i metod pracy do możliwości i potrzeb dziecka
  • wspieranie rodziców w procesie wychowywania dziecka
  • prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej

Oferujemy:

  • wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC
  • udział w ciekawych projektach
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • przyjazną atmosferę

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ? kierunek pedagogika specjalna lub studia podyplomowe z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem
  • doświadczenie we współorganizowaniu procesu edukacji na etapie przedszkolnym lub wczesnoszkolnym
  • doświadczenie w pracy z dzieckiem z autyzmem
  • cierpliwość i empatia
  • umiejętność pracy w grupie, planowania zajęć, konsekwencja w działaniu

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania cv na adres: rekrutacja@mac.pl (temat (NW/PP/08/19)