projektpraca.eu

Nauczyciel wspomagający

Niepubliczne Przedszkole Dzieciaki.pl
  • Dodano: 18 czerwca 2019
  • Ważna do: 18 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY po ukończonych studiach kierunkowych:
1. Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe,
2. pedagogika specjalna,
3. oligofrenopedagogika,
4. surdopedagogika/tyflopedagogika.

Obowiązki:
prowadzenie indywidualnych zajęć terapeutycznych z dziećmi
prowadzenie zajęć edukacyjnych grupowych
wspieranie dzieci w grupie wypełnianie dokumentacji
kontakt z rodzicami podopiecznych

Oferujemy:
pracę w ambitnym, rozwijającym się zespole
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
stały grafik pracy z uwzględnieniem potrzeb i możliwości terapeuty
szkolenia wewnętrzne

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@dzieciaki.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
? ukończone studia kierunkowe
? doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
? rzetelność, odpowiedzialność, chęć rozwijania umiejętności w zakresie pracy z dziećmi