Nauczyciel przedmiotów: Teoretyczne podstawy pielęgnowania i wychowania dziecka, Pielęgnacja i wychowanie dziecka

COSINUS BEZPŁATNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH
  • Dodano: 16 września 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

Szkoły dla Dorosłych COSINUS w Kielcach zatrudnią Nauczyciela na kierunku OPIEKUNKA DZIECIĘCA.

Nauczyciel przedmiotów:

- Teoretyczne podstawy pielęgnowania i wychowania dziecka

- Pielęgnacja i wychowanie dziecka

Zajęcia odbywają się w centrum Kielc

Oferujemy:
- Pracę w weekendy sobota-niedziela (zjazdy co 2 tygodnie)
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe zgodne z nauczanym przedmiotem
- Uprawnienia Pedagogiczne