projektpraca.eu

Monter zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Słuchajcie!

Jest akcja!

Pomożecie?

Pilnie potrzebujemy ludzi na stanowisko:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

doświadczenie na stanowisku Montera wod-kan, umiejętność obsługi niwelatora optycznego i zagęszczarek.

Zadania:

wykonywanie kanalizacji sanitarnych, montaż studni, drenażu żwirowego.

Wymagania

umowę o pracę, pracę stacjonarną w Kielcach, wynagrodzenie w wysokości nawet 48 000 zł netto * premie, zatrudnienie ?od zaraz".

Zgłoszenia przyjmuje Ania. Zrób jej dzień. Zadzwoń już dziś.

Nr telefonu: 536 075 531

Nie bądź taki, zadzwoń!

Koniecznie przekaż kolegom, że jest robota!