projektpraca.eu

Monter systemów zabezpieczeń

KS-Instal System Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2019
  • Ważna do: 06 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni elektromontera systemów zabezpieczeń. Praca polega na wykonywaniu elektroinstalacji i systemów zabezpieczeń (montaż monitoringu, instalacji alarmowych, automatyki budynkowej, inteligentnych rozwiązań, itp.). Praca na terenie województwa Świętokrzyskiego. Możliwe delegacje 2-3 dniowe na Śląsk.

Mile widziane młode, ambitne osoby, które posiadają:

- uprawnienia SEP (istnieje możliwość ich zrobienia)

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę

- pracę w młodym zespole.

CV prosimy o przesyłanie na adres: praca@ksinstalsystem.pl

Więcej informacji: 41 303 93 59

*Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest KS ? Instal System Sp. z o. o. z siedzibą:

w Kielcach (25 - 335); ul. Jarońskich 21. Więcej informacji na temat przetwarzania danych uzyskają Państwo

w siedzibie administratora lub po zgłoszeniu takiego oczekiwania.