projektpraca.eu

Monter / Serwisant

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 16 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

  • udział w montażach/instalowaniu maszyn i urządzeń według dokumentacji

  • udział uruchamianiu i testowaniu wykonanych maszyn

  • kompleksowa obsługa serwisowa maszyn i urządzeń pakujących

  • Konserwacja, naprawa i usuwanie awarii maszyn

  • przygotowywanie raportów serwisowych oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu: mechaniki , automatyki lub pokrewnych

  • dyspozycyjność do wyjazdów serwisowych

  • znajomość rysunku technicznego

  • samodzielność w działaniu - umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę

  • praca na miejscu w siedzibie firmy

  • jednozmianowy system pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim

  • możliwość realizacji ciekawych projektów

  • profesjonalne szkolenia