projektpraca.eu

Monter reklam

RECEVENT
  • Dodano: 10 sierpnia 2018
  • Ważna do: 24 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie wyklejać plakaty reklamowe na nośnikach typu billboard rozlokowanych na zleconym terenie oraz realizować inne zlecenia w zakresie montażu reklam.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie wyklejać plakaty reklamowe na nośnikach typu billboard rozlokowanych na zleconym terenie oraz realizować inne zlecenia w zakresie montażu reklam. Wymagania: ? Czynne prawo jazdy kat. B ? Zdolności manualne ? Operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki ? Dyspozycyjność i mobilność ? Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze nie jest wymagane Oferujemy: ? Szkolenia i pełne wsparcie w trakcie realizacji obowiązków ? Stabilny, regularny dochód w oparciu o umowę ? Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon Prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez portal OLX