projektpraca.eu

Monter pojazdów samochodowych

Randstad
  • Dodano: 26 sierpnia 2019
  • Ważna do: 30 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowiskach produkcyjnych ? mamy dla Ciebie pracę od zaraz!
Szukamy kandydatów do pracy na stanowisku MONTER POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH w firmie MAN w Starachowicach.

oferujemy:
- stałe wynagrodzenie ok 2400 zł netto (na rękę)
- w razie potrzeby możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin w dni robocze oraz soboty,
- ciepły posiłek w trakcie pracy,
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
- możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach.

zadania:
- montaż podzespołów autobusów miejskich.

oczekujemy:

- chęci do pracy i dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej,

- mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych, ale zapraszamy do aplikowania także osoby chcące zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany ? zadzwoń lub wyślij sms o treści MONTER na numer 605-197-927, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47