projektpraca.eu

Monter maszyn / serwisant

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 29 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

  • udział w montażach/instalowaniu maszyn i urządzeń według dokumentacji
  • udział uruchamianiu i testowaniu wykonanych maszyn
  • kompleksowa obsługa serwisowa maszyn i urządzeń pakujących
  • Konserwacja, naprawa i usuwanie awarii maszyn
  • przygotowywanie raportów serwisowych oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne z zakresu: mechaniki , automatyki lub pokrewnych
  • dyspozycyjność do wyjazdów serwisowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność w działaniu - umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • praca na miejscu w siedzibie firmy
  • jednozmianowy system pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • profesjonalne szkolenia