projektpraca.eu

Monter maszyn i urządzeń

Land Reko Sp z o.o. Sp k.
  • Dodano: 06 kwietnia 2021
  • Ważna do: 20 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż detali według dokumentacji technicznej,
  • obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • testowanie gotowych wyrobów.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • umowę o pracę w trybie jednozmianowym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".