projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 czerwca 2021
  • Ważna do: 01 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów lub Skarżysko-Kamienna

W przypadku aplikacji proszę wskazać miejscowość

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało

  • Montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną.
  • Przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego warsztatowego.
  • Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki.
  • Umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wskazując miejscowość i stanowisko.

Kontakt telefoniczny

Kajetanów tel.: 508 484 534 lub

Skarżysko-Kamienna tel.: 501 407 562.