projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 maja 2020
  • Ważna do: 25 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy:

  • Skarżysko - Kamienna
  • Kajetanów

W przypadku aplikacji proszę wskazać miejscowość

PRACA NA STAŁE

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:
- montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej
- samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną
- przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO

Zapewniamy:
- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym
- rozbudowany pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin

Wymagania

- Znajomość rysunku technicznego warsztatowego
- Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki
- Umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem