Monter konstrukcji stalowych - świętokrzyskie i woj. ościenne

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 21 września 2021
  • Ważna do: 05 października 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Praca w delegacji. Teren województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego.

Zakres obowiązków:

Montaż konstrukcji stalowych

Od Kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia przy składaniu i montażu stalowych elementów budowlanych i mostowych

Podstawowej znajomości rysunku technicznego.

Gotowości do wyjazdów służbowych.

Zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

Mile widziane uprawnienia spawalnicze i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat, poszukujemy osób do dłuższej współpracy.

Prywatną opiekę medyczną.

Pracę w miłej atmosferze, w kilkuosobowych zespołach.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 518 480 600