projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych, spawacz

KB-PRO Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 lutego 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Suchedniów, ul. Fabryczna 5

Do obowiązków osoby na tych stanowisku monter i spawacz będzie należało:

montaż  i spawanie konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych

Ze strony pracodawcy zapewniamy:

stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz dodatkowo premie motywacyjne pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin

Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

kierownik@kb-pro.pl, kadry@kb-pro.pl  w temacie wiadomości: praca oraz więcej informacji można uzyskać  pod numerem telefonu 695 993 452.